Loading…

Shembet ura që lidh Gjakovën me Klinën

  • 09/11/2016 | 10:49

Shembet ura që lidh Gjakovën me Klinën

Ura që lidh Gjakovën dhe Klinën sërish është shembur, njofton Klan Kosova. Kjo urë gjendet në fshatin Rakovinë dhe sa herë ka reshje më të madhe, krijohen edhe probleme me qarkullim në këtë pjesë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë