Loading…

Shembet galeria e kromit në Tropojë, dyshohet për një të vdekur dhe 2 të bllokuar

  • 19/03/2022 | 13:43

Shembet galeria e kromit në Tropojë, dyshohet për një të vdekur dhe 2 të bllokuar

Një galeri kromi është shembur në fshatin Lajthizë të Tropojës. Dyshohet se ka ndërruar jetë një person, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të bllokuar brenda galerisë së shembur.


Paraprakisht nuk dihet gjendja e dy punëtorëve që kanë mbetur brenda.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Deri më tani nuk  informacione të tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë