Loading…

Shefja e zyrës së BE’së: Ende s’ka marrëveshje për murin

  • 31/01/2017 | 11:51

Shefja e zyrës së BE’së: Ende s’ka marrëveshje për murin

Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova, përmes një postimi në llogarinë e saj në Twitter, ka bërë të ditur se ende nuk është arritur asnjë marrëveshje për murin në veri të Mitrovicës, por që shpreson së shpejti të gjendet një zgjidhje rreth kësaj çështje.

“Do të isha e lumtur nëse do të kishte marrëveshje rreth murit në Mitrovicë, por ende nuk ka diçka të tillë. Diskutimet vazhdojnë dhe unë shpresoj që së shpejti të gjendet një zgjidhje”, ka shkruar Apostolova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë