Loading…

Shefi i Inteligjencës raporton për trenin dhe murin

  • 20/01/2017 | 08:19

Shefi i Inteligjencës raporton për trenin dhe murin

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Agron Selimaj, do të raportojë sot para Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencionit Kosovar për Inteligjencë, ku për përveç tjerash ai pritet të jap detaje edhe për zhvillimet e fundit në veri të vendit.


Mbledhja e komisionit do të fillojë në ora 11:00.

Ndërkohë, ditë më parë, kryetari i këtij komisioni, Haxhi Shala njoftoi se i pari i AKI-së, së shpejti do të raportojë në komision lidhur me vendosjen e murit dhe trenin provokues që Serbia tentoi ta fus në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë