Loading…

Shefi i asambleistëve të VV’së e konfirmon prezencën e Ahmetit në jaht

  • 26/03/2017 | 00:16

Shefi i asambleistëve të VV’së e konfirmon prezencën e Ahmetit në jaht

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti përmes portalit Periskopi u mundua ta fsheh prezencën e tij në një jaht luksoz në Budva të Malit të Zi, duke thënë se nuk ka udhëtuar me kurrfar jahti, por bashkpartiaku dhe kolegu i tij në Komunë, Ylli Hoxha e demanton.


Hoxha është munduar ta justifikojë prezencën e Ahmetit në jaht, duke thënë se ai vetëm ka hipur aty, ndërsa politikanët tjerë blejnë edhe limane.

“Shpendi vetëm me hype ne jahte duhet me dhone llogari, thuase e ka bo nomin, Prontot e blejne krejt limanin e kush nuk guxon me hape gojen!”, ka shkruar në Facebok , zyrtari i lartë i Vetëvendosjes, Ylli Hoxha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë