Loading…

SHBA, shkuma ‘pushton’ aeroportin (VIDEO)

  • 19/11/2016 | 12:37

SHBA, shkuma ‘pushton’ aeroportin (VIDEO)

Nëse do të ndodhte pranë një zone bregdetare, dikush do të mendonte se po zhvillohet një shkuma-party e çmendur, por kur kjo ndodh në një aeroport padyshim që ka vetëm panik.

Përkohësisht askush nuk po e kuptonte se çfarë po e krijonte shkumën, duke u kthyer në një mister dhe panik për punonjësit dhe udhëtarët në aeroportin e Santa Clara në Kaliforni, por shumë shpejt zjarrfikësit sqaruan ngjarjen.

Sipas tyre kishte ndodhur një keqfunksionim në sistemin anti-zjarr të aeroportit, çka kishte sjellë edhe krijimin e shkumës.

https://www.youtube.com/watch?v=SNXd5hm1vw4

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë