Loading…

SHBA: Shembet hoteli në qendër të qytetit, një i vdekur dhe shumë të lënduar

  • 12/10/2019 | 21:22

SHBA: Shembet hoteli në qendër të qytetit, një i vdekur dhe shumë të lënduar

Ndërtesa e hotelit ‘Hard Rock’ në qendër të New Orleans të SHBA’ve, është shembur sot, ku një person ka vdekur dhe kanë mbetur shumë të plagosur, transmeton Gazeta Metro.


Pamjet e tmerrshme nga ngjarja tregojnë se si njerëzit vrapojnë të trembur nga skena dhe mbulohen me pluhurin e rrënojave.

Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por diçka nuk ka shkuar sipas planit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë