Loading…

Sharje, kërcënime dhe shantazhe: ‘BBV’ merr vendimin drastik, ja sa e ka zbritur çmimin e madh

  • 06/02/2023 | 17:25

Sharje, kërcënime dhe shantazhe: ‘BBV’ merr vendimin drastik, ja sa e ka zbritur çmimin e madh

Ofendimet dhe kërcënimet që kanë bërë banorët VIP në shtëpinë e Big Brother janë bërë shkak që të zbresë shifra e çmimit të madh nga 100 mijë euro në 52 mijë euro.


Kjo u bë me dije ditën e sotme në një sfidë të dhënë nga produksioni i Big Brother VIP, ku ju komunikua ulja e çmimit të madh.

Për të rikuperuar çmimin e madh produksioni ka organizuar një lojë ku vlera arrin 10 mijë euro nëse banorët do e fitojnë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë