Loading…

Shantazhon një vajzë në Instagram, arrestohet prishtinasi

  • 19/03/2017 | 15:40

Shantazhon një vajzë në Instagram, arrestohet prishtinasi

Disa mesazhe në instagram kanë bërë që një prishtinas të arrestohet, nën dyshimin se ka shantazhuar një vajzë.


Këtë e bënë të ditur vetë Policia, e cila sqaron se ngjarja ka ndodhur dje në orën 22:15, shkruan gazetametro.net.

‘Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti përmes rrjetit social Instagram kishte shantazhuar viktimën femër K/Shqiptare’, thuhet në njoftimin e Policisë.

Siç raporton Policia, i dyshuari është intervistuar, e më urdhër të prokurorit është dërguar më pas në mbajtjte./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë