Loading…

Shakira shtatzënë për herë të tretë pas ndarjes nga Pique, pamjet që ngritën dyshimet

  • 25/06/2022 | 11:27

Shakira shtatzënë për herë të tretë pas ndarjes nga Pique, pamjet që ngritën dyshimet

Shakira ka pësuar disa ndryshime të mëdha në jetën e saj tani. Në mes të një divorci, këngëtarja kolumbiane tashmë përballet me thashetheme shumë të forta për shtatzëninë.


Videoja më e fundit e këngëtares ka ndezur thashetheme dhe dyshime. Në klip, Shakira mund të shihet duke kërcyer në të për një program televiziv NBC.

Sipas marca.com komentuesit kanë vërshuar mediat sociale me komente se si barku i Shakirës duket të jetë më i madh teksa kërcen.

Shakira nuk ka bërë asnjë koment në lidhje me shtatzëninë e mundshme

Shakira nuk ka reaguar ende lidhur me këtë, i cili mund të konsiderohet një kapitull të ri në jetën e saj për muajt në vazhdim me ardhjen në jetë të fëmijës së saj të tretë.

Sa i përket muzikësm kënga e saj më e fundit, ishte dueti me Rauw Alejandro, që theu një rekord për numrin më të madh të kopjeve të shitura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NBC Entertainment (@nbc)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë