Loading…

Shakira nuk bën hapa mbrapa, nis lidhjen me Lewis Hamilton

  • 10/06/2023 | 09:19

Shakira nuk bën hapa mbrapa, nis lidhjen me Lewis Hamilton

Shakira dhe Lewis Hamilton përflitet se janë një çift i ri dhe më shumë detaje janë zbuluar rreth romancës së tyre të supozuar.


Këngëtarja dhe kampioni i garave në Formula 1 u panë duke u shoqëruar pasi ai garoi në Çmimin e Madh të Spanjës në F1, ku doli në vendin e dytë.

Dora e Lewisit ishte rreth belit të Shakirës në një foto që u shpërnda nga nata e tyre pas garës.

“Ata po kalojnë kohë së bashku dhe janë në fazën e “njohjes”, tha për revistën People një burim që dyshohet se i njeh të dy personazhet.

Lewis dhe Shakira fillimisht ndezën thashethemet për romancë në Grand Prix të Miamit muajin e kaluar, kur u panë në një varkë së bashku me disa miq.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë