Loading…

Shaban Kajtazi sërish kryetar i Pensionistëve të Kosovës

  • 18/05/2017 | 16:19

Shaban Kajtazi sërish kryetar i Pensionistëve të Kosovës

Lidhja e Pensionistëve të Kosovës kanë mbajtur sot Kuvendin Zgjedhor gjatë të cilit është zgjedhur sërish kryetar Shaban Kajtazi.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Lidhja e Pensionistëve të Kosovës.

“Sot, me datën 18.05.2017, u mbajt Kuvendi Zgjedhor i Lidhjes së Pensionistëve të Kosovës. Pas shqyrtimit dhe vlerësimit të punës 4 vjeçare, kuvendi njëzëri zgjodhi për kryetar Shaban Kajtazin”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë