Loading…

‘Sfidat e jetës shkojnë e vijnë’: Gjiko me dedikim të veçantë ndaj Elita Rudit

  • 29/06/2022 | 11:10

‘Sfidat e jetës shkojnë e vijnë’: Gjiko me dedikim të veçantë ndaj Elita Rudit

Gjatë ditës së djeshme, moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, ka festuar ditëlindjen e 29-të.


Këtë ditëlindje ajo e ka festuar në Turqi bashkë me bashkëshortin e saj, njëherit reperi, Gjiko.

Elita është përkujdesur që me ndjekësit e saj të ndajë imazhe e video të ndryshme nga atje.

Por një dedikim i veçantë nga Gjiko nuk ka munguar.

Reperi ka treguar se Elita është krahu i tij më i fortë, e cila i qëndron atij afër në secilën sfidë të jetës.

“Sfidat e jetës shkojnë e vijnë e ty të kam gjithmonë në krahun tim”, ka shkruar ai.

Ata janë të martuar prej vitesh dhe janë prindër të dy fëmijëve./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë