Loading…

Serialet më te popullarizuara ne qendër kanë aktorët më të mirë të filmit

  • 12/11/2016 | 22:26

Serialet më te popullarizuara ne qendër kanë aktorët më të mirë të filmit

Ka kaluar kohë e gjatë kur serialet kanë zënë vendin e dytë pas filmave, tani ata janë bërë shumë të mërzitshëm,mirëpo në anën tjeter ajo se çfarë po i bënë njerëzit ti duan serialet e tanishme janë rolet kryesore të aktorëve që ata favorizojnë.

Të renditura keni disa nga emrat e famshëm në indsutrin e filmit dhe paraqitjet e tyre ne seriale.

House of Cards  

7497760-download-1478486879-650-1c14402d5e-1478607682

Në qendër ka aktorin Kevin Spacey.

 

Penny Dreadful

22

Në rolin kryesorë në këtë serial paraqiten Eva Green, Timothy Dalton

Houdini

23

Protagonisti i këtij seriali është Adrien Brody

Westworld

24

Rolin kryesor e luan Anthony Hopkins

The Night Manager

25

Protagonist janë aktorët Tom Hiddleston, Hugh Laurie

A Young Doctor’s Notebook

26

Në qendër ka aktorin Daniel Radcliffe.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë