Loading…
Serbia në festë: Vucic uron kryeministren serbe që u bë baba
  • 21/02/2019 | 20:16

Serbia në festë: Vucic uron kryeministren serbe që u bë baba

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq e ka uruar kryeministren e vendit të vet, Ana Bërnabiq, dhe partneren e saj Milica Gjurgjiq për lindjen e djalit dhe ka kritikuar një pjesë të opinionit që në rrjete sociale është tallur me këtë ngjarje.

“Përgëzoj Anën e Milicën që Igori është gjallë, i shëndoshë dhe dëshiroj që të jetë me shëndet, i mençur dhe i suksesshëm. Fakti se ata i pengojnë edhe fëmijët, flet vetiu”, citojnë medie serbe të ketë thënë Vuçiqi.

Duke folur për komentet rreth kësaj ngjarjeje, ai ka ka thënë se bëhet fjalë për shtresën më të keqe shoqërore në rrjetet sociale dhe për elitën e rremë politike.

Partnerja e kryeministres së Serbisë Ana Bërnabiq, Milica Gjurqiq, mbrëmë e ka lindur djalin Igor në Beograd dhe ky ka qenë lajm dominuese nga shumë agjenci botërore

 

Më të fundit
...
  • 23/05/2019 | 22:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë