Loading…

Serbi tenton ta korruptojë Policinë e Kosovës, arrestohet

  • 20/01/2017 | 10:19

Serbi tenton ta korruptojë Policinë e Kosovës, arrestohet

Një shtetas i Serbisë që po bartte duhan pa dokumente në vlerë 2 mijë euro, është ndalur nga Policia e Kosovës në Fushë Kosovë.


Por, serbi ka synuar që të ikë nga kjo pozitë duke u ofruar 50 euro ryshfet policisë. Për këtë, i njëjti është arrestuar.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 10:00, dhe se i dyshuari është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë