Loading…

Serbi nga Kosova vetëvritet në Vranjë (Kujdes – Foto me përmbajtje të rëndë)

  • 13/11/2016 | 08:36

Serbi nga Kosova vetëvritet në Vranjë (Kujdes – Foto me përmbajtje të rëndë)

Në një park të qytetit në qendër të Vranjës në Serbi dje është gjetur trupi i pajetë i Dragan Stojkoviq 53 vjeçar nga Kosova, i cili ka kryer vetëvrasje duke u varur, raportojnë mediat serbe.

Sipas gazetës serbe Alo skena e frikshme ka alarmuar një numër të kalimtarëve, pasi e shtuna ishte ditë tregu në qytet, transmeton gazetametro.net.

Dragan Stamenkoviq, një zëdhënës i policisë, ka thënë se qytetarët e kanë raportuar rastin rreth orës 11.40.

Personi me origjinë nga Kosova sipas policisë serbe është gjetur i vdekur në afërsi të dy restorante, hotelit, terreneve sportive dhe shkollës së fëmijëve!

Sipas gjetjeve fillestare, trupi i personit të varur nuk kishte asnjë gjurmë të dhunës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë