Loading…

Serbët ‘ushtrojnë boks’ me njëri-tjetrin: Protestuesit rrahën mes veti

  • 29/05/2023 | 15:24

Serbët ‘ushtrojnë boks’ me njëri-tjetrin: Protestuesit rrahën mes veti

Disa serbë janë përleshur në protestën në Zubin Potok.


Ndërsa njëri prej protestuesve është afruar të flasë me një prej policëve, dikush e ka tërhequr për ta ftuar që të kthehet prapa.

Në këtë moment, protestuesi që iu fliste policëve është kthyer dhe e ka goditur me shuplakë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë