Loading…

Serbët udhëheqin në këto dy qytete

  • 11/06/2017 | 22:39

Serbët udhëheqin në këto dy qytete

Lista Serbe po prin me një përqindje shumë të madhe në dy komuna të cilat jetohen kryesisht nga serbët.

Bëhet fjalë për Zubin Potokun ku kjo listë numëron 96.24% dhe Zveçan me 96.39%.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë