Loading…

Serbët sulmojnë tre shqiptarë në veri të Mitrovicës

  • 27/06/2017 | 11:17

Serbët sulmojnë tre shqiptarë në veri të Mitrovicës

Tre shqiptarë e kanë pësuar daljen për shëtitje në sheshin e ri në Mitrovicën e Veriut. Ata janë sulmuar nga disa serbë, identiteti i të cilëve akoma nuk është marrë vesh as nga Policia.


Rasti mësohet të ketë ndodhur mbrëmë rreth orës 21:15, shkruan gazetametro.net.

Sipas Policisë, sulmuesit janë të nacionalitetit serb. Raportohet se njëri nga viktimat ka marrë lëndime në kokë. Rasti është iniciuar në veri, mirëpo ende nuk janë identifikuar të dyshuarit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë