Loading…

Selmanaj – Tomë Gashit: Rasti Dehari s’është biznes

  • 15/11/2016 | 22:22

Selmanaj – Tomë Gashit: Rasti Dehari s’është biznes

Në emisionin “Click” në RTV 21, ka pasur një përplasje ndërmjet avokatit të Familjes Dehari, Tomë Gashi dhe analistit politik, Driton Selmanaj.

Pas deklaratave të Gashit që Dehari dyshohet se është vrarë në qendrën e Paraburgimit në Prizren, ka reagyar Selmani, përcjell Gazeta Blic.

Ai i ka thënë Gashit se çështja e Deharit nuk është çështje biznesi, por është një çështje e ndjeshme.

“Ku e merrë guximin që të japësh konstatime të tilla. Sipas deklaratave që po i jep, atëherë Kosova nuk ka nevojë për asnjë autoritet as të mjekësisë ligjore, e as për prokurori. Autoriteti absolut është Tomë Gashi”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë