Loading…

Selimi godet ish-kolegët: PSD’ja nuk është opozitë

  • 09/04/2019 | 23:35

Selimi godet ish-kolegët: PSD’ja nuk është opozitë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka sulmuar ish-kolegët e tij partiakë, të cilët tani janë pjesë e Partisë Socialdemokrate.


Selimi ka thënë në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, se PSD’ja, e cila udhëhiqet nga kreu aktual i Prishtinës, Shpend Ahmeti, nuk përbën një parti opozitare.

“PSD’ja s’është opozitë”, ka deklaruar Selimi. “S’po vepron si opozitë”, ka shtuar ai.

“S’munden të luajnë me neve”, është shprehur deputeti i VV’së, duke folur për deputetët e PSD’së në Kuvend.

Selimi ka porositur ish-kolegët e tij që “mos të bëjnë hajgare” me votat e deklaruara për rrëzimin e qeverisë aktuale të vendit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë