Loading…

‘Selfie’ me Hotin – kur të doni dhe ku të doni

  • 02/06/2017 | 13:14

‘Selfie’ me Hotin – kur të doni dhe ku të doni

Kandidati për kryeministër i koalicionit LDK-AKR ia ka shtuar kreativitetin fushatës zgjedhore.


Tash e tutje, kush dëshiron fotografi me Hotin mund ta bëjë atë përmes një aplikacioni online i dizajnuar enkas.

“Zgjidhni një nga fotot e ndryshme të kandidatit për kryeministër Hoti dhe bëj selfie-n tuaj më të mirë dhe pastaj mund ta shpërndani me miqtë tuaj në rrjetet sociale si Facebook, Instagram, Twitter, Viber ose Whats App”, thuhet në njoftimin e publikuar nga Hoti në Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë