Loading…

Selena Gomez ndan foto nga udhëtimi i saj në Javën e Modës në Paris

  • 01/10/2023 | 14:51

Selena Gomez ndan foto nga udhëtimi i saj në Javën e Modës në Paris

Këngëtarja, Selena Gomez ndau një moment të shkurtër të përvojës së saj në Javën e Modës në Paris në një postim të ri në Instagram.


Gomez, postoi një selfie mahnitëse me mbishkrimin “Parisi ishte argëtues”, raporton People.

Në foto, ajo kishte veshur një xhaketë sportive të thjeshtë, të zezë dhe grimi i saj ishte i shëndritshëm me duke lejuar që sytë t’i binë në pahë.

Ajo pamjen e zbukuroi me një palë vathë të trashë argjendi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë