Loading…

Sekuestrohen 31 aparate të lojërave të fatit dhe 26 mijë euro

  • 11/02/2017 | 10:41

Sekuestrohen 31 aparate të lojërave të fatit dhe 26 mijë euro

Njësitet policore në bashkëpunim me njësitet e Doganës, ATK’së dhe inspektorët komunal të rajoneve përkatëse kanë sekuestruar 31-aparate të lojërave të fatit.


Sipas njoftimit të policisë është sekuestruar gjithashtu një rulet, rreth 26.000 €, shtatë shtëpiza kompjuteri, dhe kanë mbyllur dhjetë lokale të lojërave të fatit në lokacione të ndryshme.

Lidhur me rastin janë intervistuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptar të cilët pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Policia njofton se bastisjet kanë ndodhur në Prishtinë, Pejë, Gjakovë, Mitrovicë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë