Loading…

Sekreti i ardhmërisë suaj është shkruar në dorë? (Foto)

  • 23/05/2017 | 15:15

Sekreti i ardhmërisë suaj është shkruar në dorë? (Foto)

Ndoshta nuk e keni ditur, por shuplaka zbulon shumë gjëra për ju që nuk i keni ditur. Shikoni përse bëhet fjalë.


Sekreti i ardhmërisë suaj nuk fshihet nën hundën tuaj, por është direkt në shuplakat tuaja. Falë hiromantisë, gjithçka që dëshironi të dini fshihet pikërisht në këtë vend dhe këto linja.

Këto linja mund të ndodhen nën shuplaka dhe paraqesin jetëgjatësinë tuaj dhe linjën e fortë familjare. Shumica e njerëzve ka tri linja, kurse ata që kanë më shumë fat – katër. Por çka nënkupton çdonjëra nga ato?

Linjat e shuplakës zbulojnë gjithçka rreth jetëgjatësisë, shëndetit, fatit apo prosperitetit të personit.

 

1– Në linjën e parë (më e përafërta shuplakës) është vija e qartë, e gjatë dhe pandërprerë e cila nënkupton shëndet të mirë. Nëse është e ndërprerë, e hollë apo e prerë, atëherë do të thotë se nuk kujdeseni mjaftueshëm për veten.

2– Nëse linja e dytë është e pashkëputur, mund të shpresoni prosperitet financiarë.

3– Nëse linja e tretë është e paprerë, atëherë nënkupton se do të jeni me ndikim dhe mjaft i njohur në shoqërinë tuaj.

4– Linja e rrallë e katërt është tipike paralel me të tretën dhe paraqet forcim të famës dhe respektit.

Pas kësaj përpiquni edhe vetë të kontrolloni shuplakat tuaja dhe të kuptoni diçka rreth të së ardhmes e cila ju pret./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë