Loading…

Sekretari i Ligës së Botës Islame sot në BIK

  • 11/03/2017 | 08:41

Sekretari i Ligës së Botës Islame sot në BIK

Sekretar i përgjithshëm i Ligës së Botës Islame, Muhamed bin Abdulkerim al Isa, sot do të vizitojë Bashkësinë Islame të Kosovës, ku do të takohet me myftiun Naim Tërnava.


Takimi mbahet në ora 10:00 në selinë e Kryesisë së BIK në Prishtinë, kurse, pas takimit dy liderët u drejtohen medieve, transmeton kp.

Delegacioni i Ligës së Botës Islame nga Arabia Saudite do të vizitojë edhe qytetin e Prizrenit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë