Loading…

Seanca shtyhet për orën 14:00

  • 17/11/2016 | 12:07

Seanca shtyhet për orën 14:00

Pa lëshimit të sallës nga ana e opozitës dhe në mungesë të kuorumit seanca e Kuvendit të Kosovës është shtyrë për në orën 14:00.

Ishte drejtuesi i seancës, Xhavit Haliti i cili tha se numri i deputetëve është i pamjaftueshëm për të marrë vendime të ligjshme.

Haliti shpreson se në këtë seancë do të kthehen deputetët që munguan./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë