Loading…

Seanca e jashtëzakonshme mbahet të enjten

  • 19/11/2018 | 12:14

Seanca e jashtëzakonshme mbahet të enjten

Në mbledhjen e sotme, Kryesia e Kuvendit ka vendosur që të enjten të mbahet seanca e jashtëzakonshme për politikën e jashtme.


Në ndërkohë, në këtë mbledhje është vendosur që vazhdimi i seancave të papërfunduara të mbahet të premten në ora 10:00 ndërsa po në këtë ditë do të ketë edhe seancë të re me fillim nga ora 14:00.

Në mbledhjen e kryesisë kanë qenë të pranishëm të gjithë shefat e grupeve parlamentare.

Të premten, seanca e thirrur si e jashtëzakonshme për të diskutuar politikën e jashtme të Kosovës, dështoi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë