Loading…
Schalke – Manchester City, barazohet rezultati
  • 20/02/2019 | 21:43

Schalke – Manchester City, barazohet rezultati

Schalke ka arritur që ta barazoi rezultatin ndaj Manchester Cityt në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Nabil Bentaleb ishte i saktë nga pika e bardhë në minutën e 38-të për ta barazuar rezultatin në 1 me 1.

Më të fundit
...
  • 23/05/2019 | 22:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë