Loading…

Sara ndan fotot e këndshme me Poem Blu

  • 17/09/2021 | 22:06

Sara ndan fotot e këndshme me Poem Blu

Blogerja ka ndarë imazhe të ëmbla me vajzën e saj.


Sara Hoxha, vazhdimisht është aktive me postime prej të cilave nuk mungojnë edhe ato me Poem Blu, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar fotografi bashkë me të e cila mori gjithë vëmendjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Partnerja e Ledri Vulës shihet tejet e përkushtuar ndaj vajzës së saj teksa ka pozuar me të.

Ndryshe, çifti i njohur i showbizzit pothuajse gjithë kohën po e kalojnë në dedikim për vajzën e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë