Loading…

‘Sapo mora një mesazh nga një mik rus: Të gjithë po presim lajmin se ‘Putin vdiq”

  • 28/02/2022 | 23:49

‘Sapo mora një mesazh nga një mik rus: Të gjithë po presim lajmin se ‘Putin vdiq”

Anders Aslund, autori i njohur i librave mbi ekonomin, që ka shkruar edhe libër mbi Putin dhe Rusinë së fundmi, ka ndarë me lexuesit e tij në Twitter një mesazh interesant që ka marrë  nga një mik i tij rus, transmeton Gazeta Metro.


Aslund, ka shkruar se ka marr një mesazh privat nga një mik rus, se të gjithë po presin lajmin e shumëpritur se “Putin vdiq”.

“Një i njohur i imi rus më ka dërguar porosi private: të gjithë po presim mesazhi se Putin vdiq”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë