Loading…

Santiana e nervozuar ndaj Bucit: Më tradhtove, unë ty nuk ta kisha bërë kurrë këtë

  • 02/12/2023 | 13:49

Santiana e nervozuar ndaj Bucit: Më tradhtove, unë ty nuk ta kisha bërë kurrë këtë

Tensionet e brendshme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova kanë rezultuar në një përplasje të hapur mes dy banorëve, Santianës dhe Bucit, të cilët morën në dorë rastin për të diskutuar mbi ndryshimet e njëpasnjëshme në marrëdhënien e tyre.


Ngjarjet e fundit kanë lënë gjurmë dhe kanë bërë që Santiana të shprehë haptas zhgënjimin e saj nga veprimet e Bucit, të cilat i ka cilësuar si tradhti.

Gjatë një bisede të tensionuar, Santiana nuk kurseu fjalët për të treguar zhgënjimin që përjetoi ndaj Bucit.

“Ti më tradhtove Buc, unë nuk ta kisha bërë këtë gjë kurrë”, i tha ajo Bucit, duke nënkuptuar një pritje për një lloj lojaliteti që sipas saj nuk u respektua.

Ajo theksoi se i ishte dhënë mundësia Bucit të sqaronte gjërat me të fejuarën e tij, Veronën, dhe të bënte të qartë natyrën e marrëdhënies së tyre – por që kjo nuk ndodhi.

Ndërsa Buci, nga ana e tij, u përpoq të arsyetonte veprimet e tij, duke u përpjekur të shpjegojë dhe të gjejë një bazë të përbashkët në mes të keqkuptimeve që kishin ndodhur.

Mirëpo, duke pasur parasysh thellësinë e ndjenjave dhe pritjet e thyera, duket se argumentet e tij nuk arritën të bindin Santianën.

 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë