Loading…

Sanchez tek Juventusi në verë

  • 04/03/2017 | 09:16

Sanchez tek Juventusi në verë

Alexis Sanchez pritet t’i bashkohet Juventusit, pasi që ka refuzuar rinovimin me Arsenalin, shkruajnë mediat angleze.


Ndërsa mediat italiane raportojnë që sulmuesi kilian ka shprehur dëshirën që të rikthehet në Serie A, por këtë herë tek Juventusi, shkruan Gazeta Metro.

Gjithashtu thuhet se oferta e kampionëve të Italisë do të jetë rreth 30 milionë euro.

Sanchez këtë sezon ka shkëlqyer me ‘Topçinjtë’ i cili është lojtari që është i përfshirë me më së shumti gola, gjithsej 17 gola dhe 8 asistime./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë