Loading…

Samsung përditëson ‘Galaxy S7’ me versionin e fundit të Android

  • 19/01/2017 | 15:58

Samsung përditëson ‘Galaxy S7’ me versionin e fundit të Android
 Kompania e telefonave “Samsung” së fundmi ka njoftuar edhe përditësimin e telefonave më të rinj dhe orëve të mençura me versionin më të fundit të sistemit të operimit, “Android 7.0”.

Versioni i ri i “Android”, do të ketë ndryshime thelbësore në performancë dhe në dizajnin e përdoruesit. Tashmë me këtë përditësim, përdoruesit e “Galaxy S7” dhe “S7 Edge”, do të kenë akses më të thjeshtë në “Quick Panel”, dhe në “Direct Reply”, të cilat ofrojnë lehtësi në sektorin e njoftimeve. Po ashtu edhe ndërfaqet janë përditësuar dhe kanë rritur performancën dhe shpejtësinë.

Versioni i ri “Android 7.0”, ofron edhe mundësinë për të kontrolluar më thjeshtë baterinë, performancën dhe lojërat.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë