Loading…

Samsung dominon tregun e telefonëve inteligjentë (Foto)

  • 25/02/2017 | 15:47

Samsung dominon tregun e telefonëve inteligjentë (Foto)

Evenimenti më i rëndësishëm i telefonëve inteligjentë, Kongresi Mobil Botëror, hap siparin javën e ardhshme ku pritet të debutojnë disa produkte të reja nga kjo industri.


Një kompania e cila zakonisht bën bujë në këtë aktivitet është Samsung. Tradicionalisht kompania ka përdorur Kongresin Mobil Botëror për të prezantuar telefonin më të mirë të kompanisë, Galaxy S, por këtë herë jo.

Galaxy S8 është një produkt mjaft i rëndësishëm për kompaninë. Por nuk është i vetmi. Sipas një grafiku të publikuar nga Statista, Samsung prezantoi në 2016-ën plot 31 telefonë inteligjentë duke lënë pas çdo prodhues tjetër.

auto_20170223smartphonereleases-730x4101488033292

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë