Loading…

Samiti i mbajtur në Tiranë në ballinat e dy gazetave me të mëdha gjermane

  • 08/12/2022 | 00:28

Samiti i mbajtur në Tiranë në ballinat e dy gazetave me të mëdha gjermane

Edi Rama, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se dje Shqipëria ka lënë mbresa fantastike te të gjithë, shkruan Gazeta Metro.


Në postimin e tij Rama tha se Shqipëria për herë të parë merr lajmin dhe pamjen kryesore në hapësirën qendrore të faqes së parë të dy prej gazetave më të mëdha në Gjermani, dhe natyrisht se për mirë.

“Për herë të parë në histori Shqipëria merr lajmin dhe pamjen kryesore në hapësirën qendrore të faqes së parë të dy prej gazetave më të mëdha të Gjermanisë; për mirë natyrisht. Mbresat që kemi lënë dje për Shqipërinë si vend pritës dhe Tiranën si vendngjarje, janë realisht fantastike. Tek të gjithë.” shkruan ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë