Loading…

Sami Lushtaku takon për herë të parë mbesën e tij! (Foto)

  • 25/05/2017 | 18:38

Sami Lushtaku takon për herë të parë mbesën e tij! (Foto)

Kryetari i Komunës Sami Lushtaku i cili ndodhet në proces gjyqsor sot për herë të parë ka pasur një takim të veçantë në jetën e tij.


Ishte takimi i Lushtakut së bashku me mbesën e tij të vogël të cilën nuk e ka parë asnjëherë.

Ketë e ka bërë publike vetë djali i Sami Lushtakut i cili ka postuar një fotografi të vajzës se tij bashkë me bashkëshortën e bashkangjitur me ketë tregon se sot vajza e tij pati takimin e parë me gjyshin.

‘Sot së bashku me vajzën time Eliten, vizituam babain tim! E veçanta e këtij takimi ishte se Elita takoi për herë të parë gjyshin e saj dhe u kënaq në praninë e tij. Në pritje të triumfit të së vërtetës dhe drejtësisë!’, janë fjalët e Mergim Lushtakut bashkangjitur me fotografinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë