Loading…

Salihaj: Rugova mbajti LDK’në të pathyeshme

  • 21/05/2017 | 16:40

Salihaj: Rugova mbajti LDK’në të pathyeshme

Ish-deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj, ka treguar se kush e mbajti të pathyeshme LDK’në, duke lënë të kuptohet se LDK’ja nuk është ajo e atëhershme.


Në një status të tij të publikuar në facebook, Salihaj shihet duke cituar ish-Presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova, për të cilin tha se është ai i cili mbajti të pathyeshme LDK-në.

”Me Presidentin Rugova, themeluesin e Republikës së Kosovës,njeriun e madh që e mbajti të fortë e të pathyeshme LDK-në”.


Salihaj që ishte pjesë e legjislaturës së shkuar, nuk është përfshirë në listën e LDK’së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë