Loading…

Salah si në stërvitje, Liverpoli dy gola të shpejtë

  • 14/02/2018 | 21:36

Salah si në stërvitje, Liverpoli dy gola të shpejtë

Liverpooli e ka mbyllur me dy gola epërsi pjesën e parë të ndeshjes kundër Portos.


Dy sulmuesit Sadiou Mane dhe Mohamed Salah shënuan nga një gol për ekipin e Jurgen Klopp.

Futbollistit egjiptian i erdhi topi me fat pasi kishte goditur shtyllën, ndërsa më pas u tregua shumë gjakftohtë duke manipuluar me qetësi potierin dhe mbrojtësit, para se të shënonte në portën e zbrazur. /gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë