Loading…

Sakrifica e nënës për fëmijën: Vetë u plagos por e shpëtoi foshnjën duke e mbajtur në krahë

  • 19/03/2022 | 17:34

Sakrifica e nënës për fëmijën: Vetë u plagos por e shpëtoi foshnjën duke e mbajtur në krahë

Bombardimet pa dallim të rusëve i kanë vënë në rrezik të madh civilët së fundmi, ndërsa pak orë më parë një përqafim i nënës i shpëtoi jetën foshnjes një muajshe nga bombardimet, shkruan Gazeta Metro.


Fotoja e nënës ukrainase me beben e saj të vogël po bën xhiron në rrjetet sociale.


E plagosur, me kokë të mbështjellë me fasho, ajo mban fortë në krahët e saj të bijën e cila shpëtoi nga shpërthimet ruse falë përqafimit të nënës.

Olga është emri i nënës së re, e cila iu nënshtrua një operacioni për shkak të lëndimeve të shumta që mori nga bombardimi në Kiev./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë