Loading…

Sadio Mane pozitiv në koronavirus

  • 02/10/2020 | 23:54

Sadio Mane pozitiv në koronavirus

Mane është infektuar me Covid-19.


Ylli i Liverpool, Sadio Mane, është lojtari që është infektuar me virusin Covid-19, përcjell lajmi.net.

Lojtari aktualisht është duke u vet-izoluar.

Ai pritet t’i mungojë Liverpoolit në ndeshjen e ardhshme.

Lajmin e ka konfirmuar edhe skuadra e Liverpool.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë