Loading…

Sadete Doda-Shota ftohet nga Gjykata Speciale

  • 24/01/2021 | 10:52

Sadete Doda-Shota ftohet nga Gjykata Speciale

Ish-ushtarja e UÇK’së, Sadete Doda-Shota, është e ftuara e radhës nga Gjykata Speciale, shkruan Gazeta Metro.


Këtë lajm e ka konfirmuar, ish-deputetja e PDK’së, Ganimete Musliu, e cila ka shkruar në Facebook, se me datën 26 të këtij muaji, Sadete Doda-Shota, do të paraqitet në zyrat e EULEX-it në Fushë Kosovë.

Postimi i plotë:

Çlirimitaret e Kosovës krenar po përballen me betejën e fundit për Kosovën. Rreshtit Çlirimitar edhe njëher është ftuar ti bashkohet edhe Sadete Doda-SHOTA. Ajo me datën 26.01.2021 do te paraqitet në zyrat e EULEX-it në Fushë Kosovë.

Çlirimitaret do kthehen faqebardhe por si do jetojne me turpin mjeranet qe deponuan dosje në Hage!./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë