Loading…

Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten për ditëlindje: Do të dua përjetësisht, melodi e pa mbarim

  • 12/05/2022 | 12:01

Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten për ditëlindje: Do të dua përjetësisht, melodi e pa mbarim

Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sabri Fejzullahu, Nera Fejzullahu.


Ajo me këtë rast mori një sërë urimesh nga miqtë e të afërmit dhe një special nuk mungoi as nga Sabriu.

Ky i fundit ka përzgjedhur një fotografi të tyre të përbashkët, ndonëse po ashtu zgjodhi edhe disa fjalë prekëse.

 

“Dashurinë, respektin kujdesin e përkushtimin që e kam pasur dhe e kam për ty, e din vetëm zemra ime. Shumë të kam dashur, shumë të dua, e do të dua përjetësisht se të kam gravurë në zemër”, ka shkruar ai.

“Urime ditëlindjen ty melodi e pa mbarim”, vazhdoi më tej artisti.

Çifti duhet theksuar se kanë bashkë dy fëmijë: Ermalin dhe Bulzën, ndërsa këngëtari ka edhe dy të tjerë nga martesa e tij e mëparshme.

Sabriu po vazhdon të jetë i angazhuar me projekte muzikore e gjithashtu edhe me koncerte.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë