Loading…

Sabri Fejzullahu i rikthehet aktrimit pas 30 vitesh

  • 24/05/2022 | 22:06

Sabri Fejzullahu i rikthehet aktrimit pas 30 vitesh

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, duket se po i rikthehet zanatit të vjetër.


Në një postim të shpërndarë në rrjete sociale, artisti duket se po bën sërish kthimin në aktrim – aty ku edhe ishte bërë i njohur për publikun shqiptar.

Ai ka publikuar disa imazhe në Instagram, në të cilat shfaqet përkrah aktorit Ilir Tafa si dhe artistit tjetër, Shkumbin Istrefi.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, duket se po i rikthehet zanatit të vjetër.

“Pas 30 viteve, më ktheu prapë në aktrim, miku im, aktori më i madh dhe më i njohur shqiptar në Evropën Juglindore, Ilir Tafa”, ka shkruar ai.

“Me Ilirin dhe Shkumbinin besoj do t’ia dalë”, vazhdoi më tej Fejzullahu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë