Loading…

Sabit Geci rrëfen se si e rrahu në burg policin e Kosovës |VIDEO

  • 01/09/2018 | 10:16

Sabit Geci rrëfen se si e rrahu në burg policin e Kosovës |VIDEO

Ish komandanti i UCK-së, Sabit Geci ka treguar një ngjarje shumë interesante që i ka ndodhur gjatë kohës sa ai ishte në burgun e Prishtinës.


Në emisionin Frontal në T 7 Geci ka folur për këtë incident i cili sipas tij ka nisur nga një provokim që i ka bërë një polic i Kosovës dhe më pas Geci e ka sulmuar duke e futur ne qeli dhe duke e mbajtur për një kohë të gjatë brenda.

“ E futa në dhomë. E pata rrahë kogja mirë  –  e pata rrahë. E futa në dhomën dhe i bana do sqarime me të”, tregon Geci.

Për më shumë mund ta dëgjoni rrëfimin e tij për këtë rast nga minuta e 10-të e intervistes dhënë të premtën në Frontal.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë