Loading…

Sabiani publikon momentin e veçantë me Fifin, Iliri bën veprimin e papritur nga xhelozia

  • 27/03/2022 | 11:07

Sabiani publikon momentin e veçantë me Fifin, Iliri bën veprimin e papritur nga xhelozia

Gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” Sabiani dhe Iliri krijuan një miqësi shumë të ngushtë. Madje deklarata e Sabianit se Iliri është 100 mijë euroshi i tij bëri xhiron e rrjetit. E po ashtu, ata patën deklaruar se nëse njëri prej tyre largohet nga shtëpia do largohet edhe tjetri.


Kjo miqësi siç pritej ka vazhduar dhe jashtë dhe ish-banorët janë takuar edhe me familjet e njëri-tjetrit.

Por duket se Iliri nuk është edhe aq tolerant nga Sabianit.

Së fundmi këngëtari ka ndarë një nga vidot me Fifin gjatë qëndrimit në Big Brother ku këndon këngën e tij të famshme “kë të marr e kë të lë”.

“Lërë atë. Gjithmonë bashkë”, i ka komentuar menjëherë Iliri, por e ka shoqëruar me një emojë duke qeshur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë