Loading…

Sa operacione plastike i ka bërë Kallashi

  • 01/10/2022 | 13:04

Sa operacione plastike i ka bërë Kallashi

Kallashi, valltarja sensuale nga Kosova, po e vazhdon aktivitetin e saj si valltare dhe kohë pas kohë po vendoset në qendër të vëmendjes.


Valltarja, së fundi është në top formë fizike dhe ka kohë që nuk është dukur më bukur.

Në një intervistë, ajo e ka pranuar se ka ndërhyrje, madje këtë gjë nuk e ka fare kompleks, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Kallashi për disa vite ishte kryefjala e showbizit në vend, kjo për shkak të vallëzimit, muzikës, fotove provokuese, deklaratave dhe historisë së saj intriguese.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë