Loading…

Sa larg shkojnë fotografët për një pamje të përkryer (Foto)

  • 28/12/2016 | 22:39

Sa larg shkojnë fotografët për një pamje të përkryer (Foto)

Një fotografi e bukur nuk është vetëm rezultat i teknologjisë së sofistikuar, një ekipi të dedikuar, ose një modeli tërheqës. Ajo kërkon një sasi të caktuar të dinakërisë dhe zgjuarsisë që që të realizohet në mënyrë të përkryer.


Fotografitë e realizuara në vende nga më të bukurat e ekstremet, shpeshherë nuk janë drejtpërdrejt nga vendi i ngjarjes, por mënyra e të realizuarit është aq e reale, saqë nuk ka mundësi të vërehet ai fakt.

Gazetametro.net ka përzgjedhur disa fotografi që tregojnë se sa larg janë të gatshëm të shkojnë fotografët për të krijuar një imazh të përsosur./gazetametro.net

Pëshpëritje e valëve
collage

Një stuhi dëbore
collage

Drita misterioze
collage

Pikat e ndritshme
collage

Fëmijëri e lumtur
collage

Ngritje në ajër
collage

Një margaritar i çmuar
collage

Zhytësi
collage

Rrëketë e shiut
collage

Një sfond i parfumit
collage

Veturat
collage

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë