Loading…

Sa ka kushtuar veshja e Bora Zemanit në spotin e Dancing With The Stars

  • 30/09/2023 | 22:00

Sa ka kushtuar veshja e Bora Zemanit në spotin e Dancing With The Stars

Bora Zemani do të prezantojë për të dytën herë spektaklin më të madh të kërcimit, Dancing With The Stars.


Pak ditë më parë u publikua edhe spoti i ideuar në mënyrë të veçantë, që të kthente pas në kohë, ne epokën e “The Great Gatsby” në mbrëmjet e shkëlqimit dhe glamurës.

Bora Zemani, shkëlqente me një fustan të bardhë, ndërsa mbante në kokë edhe një aksesor.

Fustani saten me pelerinë dhe pupla që mbante veshur Bora Zemani, kushton 3450$, ndërsa takat ngjyrë mente 1125$.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë